Создание сайта Создание сайтов Киев Ремонт телевізорів в сервісних центрах і на дому — e.lviv.ua

Ремонт телевізорів в сервісних центрах і на дому

Автор:mahaon-admin

Ремонт телевізорів в сервісних центрах і на дому

Ремонт телевізорів (ТБ) може здійснюватися в сервісних центрах, на дому, в офісах і т.п. Фахівці надають послуги з ремонту приладів різних марок, включаючи, наприклад, Samsung, LG, JVC, Sony, Panasonic, Philips і інших виробників. Практикується ремонт телевізорів всіх класів і років випуску, починаючи від телевізорів ЕПТ, випущених десятиліття назад, до найновіших моделей ED 3D ТБ. Виняток становлять хіба що лампові пристрої, які були випущені за радянських часів.

Досить часто ремонтуються телевізори плазмового типу (PDP). При цьому виробник значення не має. Телемайстерня Контакт замінюють ЖК LCD матриці і лампи підсвічування біля телевізорів, змінюють плазмові PDP екрани, ремонтують блоки живлення і високотехнологічну електроніку. Діагностика, яка, як правило, передує ремонту, виявляє поломки.

На підставі цього визначається вартість послуг по ремонту. Ремонт телевізорів в домашніх умовах здійснюється при одному-двох виїздах майстрів. При виявленні несправностей, які не можна усунути будинку у замовника, майстри можуть відвезти телевізійний апарат в майстерню для подальшого ремонту.

До причин, за якими неможливо здійснити ремонт ТВ на місці, відносяться: потреба в спеціальному обладнанні з метою перевірки комплектуючих, яке на виїзд взяти не можна через громіздкість і ваги, заміна екранів або матриць. Виїзд майстра, як правило, є платною послугою. Вартість, звичайно, визначається з урахуванням відстаней до замовників і терміновістю виконання робіт.

info