Создание сайта Создание сайтов Киев Сучасна меблева промисловість — e.lviv.ua

Сучасна меблева промисловість

Автор:mahaon-admin

Сучасна меблева промисловість

Сучасна меблева промисловість невпинно радує своїх споживачів новими колекціями меблевих гарнітурів, за якістю й функціональністю вони не поступаються відомим італійським меблям. Наш інтернет-магазин радий представити Вам кращі колекції меблів від провідних українських меблевих фабрик. Ми надаємо повний асортимент необхідних побутових й офісних меблів, а також рідкісні екземпляри меблевих одиниць й аксесуарів.

Наша компанія співпрацює з відомими меблевими фабриками України, серед яких:

— «Zenit» — популярна фабрика, яка виробляє дивани;
— »Absolut» — приголомшливі модульні передпокої, кухні, шафи та інші аксесуари;
— »Skamya» — елегантні металеві ліжка;
— »MiroMark» — розкішні спальні й вітальні;
— »Pinoccio» — все для комфорту Ваших малюків;
— »Вальтер» — красиві меблі в дитячу, для школярів і підлітків.
Ці, а також багато інших меблевих фабрик України представлені в каталогах нашого магазину. Залежно від Ваших переваг, розмірів квартири й особливостей дизайну українські меблі гідно оформлять кожне приміщення у Вашому домі: спальню, передпокій, вітальню, кухню, дитячу. Ви зможете підібрати відсутні аксесуари або вибрати відповідну обивку, замінити старий сервант сучасною модульною композицією для віталень.

Меблеві фабрики України вирвалися далеко вперед на тлі конкуруючих заводів: українські майстри вміло створюють нові колекції меблів для всієї родини. Сучасне імпортне обладнання, великий досвід майстрів і якісна українська деревина дозволяють створювати багатофункціональні меблі з елегантним дизайном, високим експлуатаційним фактором і комфортними механізмами.

Меблі від українських виробників тут за багаторічну історію промисловості встиглі заявити про себе як про довговічну, якісну й гарну продукцію, яка гідно підкреслить найвишуканіші інтер’єри й задовольнить смаки вимогливих покупців.

Ми підібрали максимально повний асортимент продукції, що включає всі аспекти й умови життя сучасних покупців. Вас очікують бюджетні варіанти, місткі й невеликі за розміром екземпляри меблів, комфортні меблі для сну й відпочинку, лаконічні кухні та інша необхідна меблева атрибутика для житлових і офісних приміщень.

Уманська меблева фабрика Свiт меблiв заснована в 2001 році. За порівняно короткий проміжок часу вона зуміла завоювати визнання у покупців України, а також вийти на закордонні ринки. В даний час асортимент даного виробника досить широкий. Це вітальні, спальні, вітальні, дитячі, модульні системи, кухні та шафи-купе. Продукція експортується в Грузію, Казахстан, Молдову, Румунію, Білорусь, Латвію, Литву, Росію і кількість представництв фабрики постійно зростає. Для українських покупців створена структурована дилерська мережа. Меблі від уманського виробника Свiт меблiв створена в прагненні до досконалості і бажанні виправдати надії покупців. Доступна ціна, висока якість, великий асортимент виробів дозволяють фабриці задовольнити попит на найрізноманітнішу меблеву продукцію. Шість виробничих цехів, оснащених високотехнологічними лініями, професійна команда меблевиків, продумана логістична система в сукупності дають найкращий результат. Виробник постійно вдосконалює технологічні, конструкційні та дизайнерські рішення, тому меблі Уманської фабрики відрізняється чудовим виконанням, оригінальним дизайном і здатна створити саму сприятливу обстановку в приватному інтер’єрі. Меблева фабрика Світ Меблів є одним з найвідоміших українських виробників завдяки найширшому асортименту продукції, що випускається і найкращим співвідношенням ціна — якість. Тому, якщо вам необхідно купити меблі для вітальні, спальні, кухні, вітальні, дитячої кімнати, а також придбати недорого шафа-купе або модульну систему, запрошуємо вас звернути увагу на вироби від даного виробника в першу чергу. Широкий модельний ряд, представлений в нашому інтернет-магазині дозволить підібрати необхідне інтер’єрне рішення від класичного до екстравагантного. У виробництві меблів Уманської фабрики Світ Меблів використовуються екологічно чисті матеріали і комплектація європейського виробництва. Зовнішній вигляд, функціональність, актуальність, естетичність, надійність і міцність виробів дозволяє створювати комфортну і затишну обстановку, а також експлуатуватися дуже тривалий час.

info