Головні визначні пам’ятки Львова за вихідні

Автор:mahaon-admin

Головні визначні пам’ятки Львова за вихідні

Найбільша архітектурна пам’ятка Львова це звичано Оперний театр ім. с. Крушельницької у Львові вважається одним з найкрасивіших театрів Європи нарівні з Одеською та Віденської операми.

Та якщо ви захотіли приїхати у Львів але помітили, що улюблену сукню стало вас занадто обтягувати, а часу на схуднення вже немає, справжнім порятунком стає комбідрес для корекції фігури.

Тур по Львову на суботу Воскресіння, що включає автобусну екскурсію з вокзалу і / або три найбільш популярні пішохідні, проживання в комфортному готелі зі сніданком.

Програма туру:

1 день (субота):

Прибуття до Львова. Зустріч з гідом на вокзалі. Посадка в екскурсійний автобус.

9 00 13 00 — подорож по Львову на комфортабельному автобусі (відправлення з головного залізничного вокзалу, пл. Дворцова, 1) з виходами біля церкви Ольги та Єлизавети, собору Святого Юрія, площі ринок, високого замку, Личаківського кладовища.

13 00 15 30 — дослідження підземель Львова: Домініканський монастир — костел отців єзуїтів — Аптека-музей — Шахта кави — криївка.

2 день (Воскресіння):

10 00 12 00 — екскурсія «Львів епохи Габсбургів»: Оперний театр — Проспект свободи — Галицька ощадна каса — Національне казино — Галицький парламент — палац Потоцьких.

12:00-15:00 — вивчення середньовічного Львова: Латинська катедра: вірменську кафедральний собор — королівський і міський арсенали — домініканський костел — Преображенська церква — єврейський і Русьский квартали — сувенірний ринок «вернісаж» — тематичні кафе і ресторани мережі Локаль (Фест).

Частота: кожну суботу Воскресіння.

Варіанти туру:

1) автобусна екскурсійна поїздка по Львову (з відвідуванням Личаківського кладовища) і підземелля середньовічного міста у перший день (або 2 екскурсії пішки у Львові у другий день) і проживання в готелі зі сніданком — 690 грн;

2) avtoekskursiya по Львову з lychakovom і середньовічні підземелля в перший день і дві пішохідні екскурсії містом у другій, проживання зі сніданком — 790 грн.

Тел. менеджера 067-100-10-32, 066 -479-00-79, 073 41 222 61

Запрошуємо на:

найбільш насичене за кількістю відвідуваних історико-архітектурних об ‘єктів екскурсійне подорож по Львову;
всеохопна екскурсійне обслуговування по Львову;
виключно позитивні враження від міста Лева.